Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

koçsa inşaat
koçsa inşaat
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Gaziemir
Web Sitesi http://www.kocsainsaat.com.tr/
Telefon 0 232 251 4 251
HAKKIMIZDA

  2007 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle modern yaşam alanları inşa etmektedir

  KOÇSA, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratır.

  İnşaat sektöründe 5 yıldan bu yana faliyet gösteren firmamız  konut ve işyeri  inşa etmeye başlamıştır işini başarıyla tamamlayan KOÇSA, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak, iş güvenliği ve çevre konularında da gereken duyarlılığı göstermektedir.

  İzmir için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Temelde başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedir.

  KOÇSA, birlikte çalıştığı müşterilere ve iş ortaklarına projeleriyle daima kazandırmak, gerçekleştirdiklerini korumak, yeniden yaratacaklarını birlikte oluşturmak ve geliştirmek üzere oluşturduğu sistem anlayışıyla toplumumuza değer katmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Adres: Atıf Bey Mah. Kemal Reis Cad. No:9/1 A Gaziemir - İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir