Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

KOCAMANLAR ALAMİNYUM
KOCAMANLAR ALAMİNYUM
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi http://www.kocamanlar.com.tr/
Telefon 0 312 436 71 71
HAKKIMIZDA

Mekanları Giydirmek sanattır

1996 yılında “Ömür boyu estetik” sloganı ile ticaret hayatına başlayan Kocamanlar Alüminyum, müşteri talepleri üzerine yatırımlarını artırarak büyüme yoluna girmiştir.

“Şirketlerin başarılı olmaları, ancak insan emeğinin ve teknolojinin doğru yerlerde değerlendirilmesiyle mümkün olabilir” görüşünü ilke edinen Kocamanlar Alüminyum, prensipli çalışması, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ve yenilikçi vizyonuyla büyüyerek dev bir tesise dönüşmüştür.

Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş, global anlayışı, güçlü teknik kadrosu, Avrupa standartlarındaki imalat, montaj ve teknik donanımı ile hizmet verdiği, tüm alanlarda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Kocamanlar Alüminyum üretimde hata payını sıfıra indiren son teknoloji makinalar, nitelikli iş gücüyle birleştirerek kusursuz üretim sağlamaktadır.

FaaliyetgösterdiğitümprojelendeihracatimalatvemontajakadarhizmetverenKocamanlarAlüminyum Kazan Sarayköy’de bulunan fabrikasını 2006 yılında kurmuştur, firma kurulduğu günden bugüne modern, mimari, estetik, fonksiyonel yapılar tasarlamaya devam etmektedir.

Projenin başladığı günden, bittiği güne kadar, koşulsuz müşteri memnuniyeti, taahhüt edilen zamanda, taahhüt edilen işleri teslim etmek firmamızın temel ilkesidir. 

Bu ilke doğrultusunda Kalite, güven, rekabet üstünlüğü, çevreye saygılı, şehrin dokusuyla uyumlu projeleri geleceğe taşımaktadır.

Kocamanlar Alüminyum Dünya arenasında söz sahibi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Adres: Kızılırmak Mah. 1446 Sk. No: 12/40 PK 06510 Çukurambar-Çankaya

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir