Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

İZMİR TURİZM İNŞAAT
İZMİR TURİZM İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İstanbul / Narlıdere
Web Sitesi www.izmirturizm.net
Telefon 0232 238 7878
HAKKIMIZDA

 İnşaat

İzmir Turizm İnşaat ve Tic A.Ş. ana branşı inşaat olmak üzere 35 senedir faaliyetlerini sürdürmektedir. Geçmişte iş merkezi ve çok katlı konut üzerine yoğunlaşan şirketimiz, son 20 yılda şehrin stresinden kurtulmak isteyenler ve “farklılığa değer verenler için”, bahçe içinde müstakil, özgün evlerden oluşan siteler inşa etmeye başlamıştır. İzmir’de yaz-kış oturulan villa yaşamının öncüsü olmuştur.

Ailelerin yaşam tarzını değiştiren bu sitelerimizin en önemli özelliği evlerin tümünün mimari projelerinin birbirinden farklı olmasıdır. Her türlü projelendirme ve imalat zorluklarına karşı, her birimizin farklı olduğunu, her ailenin isteklerinin ve önceliklerinin farklı olduğunu ön plana çıkararak, tüm ev sahiplerine özgün bir evde oturma zevkini yaşatabilmeyi başarmak için çalışıyoruz.

Grubumuz, 2000 yılında Romanya’da da gayrimenkul ve inşaat yatırımlarına başlamıştır. Tempo Hotel ile başlayan yatırımlarımız, arsa geliştirme, iş merkezi ve konut projeleri ile devam etmektedir.

Turizm

Grubumuz, turizm sektöründeki hizmet anlayışı ile de farklılığını ön plana çıkarıyor. İşletmelerini yaptığımız İstanbul’daki The Residence Gayrettepe, The Residence Mecidiyeköy ve İzmir’deki The Residence Comfort’ta bulunan toplam 60 adet butik dairemizde kalan seçkin misafirlerimize, kişiye özel her türlü otel hizmetini, ev ortamında sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bükreş şehir merkezindeki 31 adet odadan oluşan, modern ve dinamik tasarımı, güler yüzlü servis anlayışı ile ön plana çıkan Tempo Hotel’in bir benzerini de İstanbul’un yeni merkezi Çağlayan’da 2012 yılında hizmete açacak olmaktan heyecan duyuyoruz.

Adres: Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No:2

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir