Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

İRONFE İNŞAAT
İRONFE İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Karşıyaka
Web Sitesi www.ironfeinsaat.com
Telefon 3307787

HAKKIMIZDA

İronfe İnşaat için topluma katkı sağlamak bir proje değil, var olma anlayışıdır. Mükemmelliği bir seçim olarak değil, işimizin bir parçası olarak görmekteyiz. Misyonumuz; hayatı kolaylaştıran, konforun yaşamın gerçeği olduğunu benimseyen, günümüz teknolojisini insan gereksinimleriyle buluşturan, detaycılığı ve kusursuzluğu ilke edinmektir. Gelenekselleşmiş yaratıcılık ve atılımcılığımızla insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, daha güçlü İzmir ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam edeceğiz

Her geçen gün, yaptığımız tüm projelerde çağın gerektirdiği en moderm mimari yaklaşımlarla, insan odaklı, yaşanabilir konutlar inşaa etmekteyiz.

Sizlere tarihin, sanatın ve kültürün beşiği bir kentte; İzmir’de yeni ve keyifli yaşam alanları inşa ederek hizmet etmekten mutluyuz. İronfe İnşaat olarak amacımız güvenebilir ve yaşanabilir yapılar denildğinde ilk akla gelen öncü kuruluş olarak sizlere en iyi şekilde hizmet etmektedir. İronfe İnşaat, yapılarının her aşamasında ve detayında en son teknolojiyi kullanmakta, iş güvenliğine ve çevre sağlığına büyük önem göstermektedir.

Adres: CENGİZ TOPEL CD. NO:21 KAT:2 DAİRE:3 BOSTANLI KARŞIYAKA / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir