Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

IRMAK KENT İNŞAAT
IRMAK KENT İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İstanbul / ,Zeytinburnu
Web Sitesi http://www.irmakkent.com.tr/
Telefon 444 8 066
HAKKIMIZDA

1974 yılında iş hayatına başlayan Irmak Group, yenilikçi, girişimci ve fark yaratan bir şirketler grubu olarak, finans sektöründe döviz ve altın ticareti ile reel ekonomide ise gıda, uluslararası ticaret, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde uluslararası marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. 

Çalışmalarımızla, ülkemize katma değer sağlayacağına inandığımız projeleri hayata geçirmeyi ülkemizin geleceği açısından önemli bir yükümlülük olarak görüyoruz. Bu çerçevede bir taraftan projeler üretirken diğer taraftan bunların sürekliliğini sağlayacak kurumsal yapılanmamızı geliştirmeye çalışıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde büyümeyi ve her alanda yatırım fırsatlarını değerlendirmeyi sürdürüyoruz.

Irmak Group, en yeni teknoloji ve yönetim modellerini kullanarak, faaliyetlerinde müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek, tüm çalışanlar tarafından paylaşılan kurumsal değerler oluşturarak, insan kaynağını ön planda tutup bu kaynağın gelişimine katkı sağlayarak, çalışanlarının, müşterilerinin ve iş ortaklarının tatminini en üst düzeyde tutacak toplam kalite anlayışının yerleşmesine imkan yaratarak daha da ileri gidecektir.

Yaşama değer katarak, yaşam kalitesini arttırmayı hedeflerken; yenilikçi ve atılımcı bakış açısıyla verdiği hizmet olanaklarını genişleten Irmak, her damlasıyla sizi mutlu etmeyi arzu etmektedir.

HAYATTAN ALDIĞI BİRİKİMLERİ İLE HEP DAHA YENİYE, DAHA İYİYE…

Adres: Seyitnizam Mah. Yunus Emre Cad. Balıklı Çırpıcı Yolu No:3

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir