Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

GÜRERLER İNŞAAT
GÜRERLER İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Balçova
Web Sitesi
Telefon 4255731

Hakkımızda

1987 yılında popüler çocuk giyim olarak kurduğumuz tekstil şirketi ile aktif ticaret hayatına başlanmıştır, başarılı dört yıllık bir dönem sonunda 1991 yılında içeren köyde ilk inşaatımızı yapmış olup Türkiyenin en büyük ilk çocuk alışveriş merkezini burada hayata geçirdik, 1994 yılında içeren köyde ikinci inşaatımızı yaptık , 1996 yılında Bakırköy de 3. mağazamızı açtık , Tekstil sektöründe halen Metroport AVM , Pelikan Mail ,Bakırköy Carusell karşısında ve yine Bakırköy Capasiti AVM karşısında olmak üzere toplam 4 adet mağazamızla POPÜLAND TEKSTİL LTD.ŞTİ. olarak devam etmekteyiz.

2003 yılında Kadir Has AVM de HAS grubu ile ER-HAK İNŞAAT olarak işletme ortaklığına 2005 yılında ise buna mülk ortaklığıda ileva edilerek işletmeciliğe devam edilmektedir.

2004 yılında çekmeköyde 5400 m² lik işmerkezi inşatına başlanmış inşaat tamamlanarak teslim edilmiştir.           

2005 yılında Kurduğumuz HAT yapı dış tic.ltd.şti. ortaklığı ile DİAMOND  HİLL (5 Blok 152 daire ) DİAMOND VİLLAGE ( 11 Villa ) inşaatları tamamlanarak teslim edilmiştir.

2008 yılına gelindiğinde GÜRELLER İNŞAAT YAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ni kurmuş olup aynı yıl Büyükçekmece de Garden Hill 26 villa ve 11 villa dan oluşan Hasbahçe Konakları projelerine başlandı. 2010 yılı sonu itibari ile projelerimiz tamamlanmış olup 2011 yılı başı itibari ile villalarımız oturuma hazır olarak satışa sunulmuştur.

Adres: ÇETİN EMEÇ MAHALLESİ UĞUR MUMCU CADDESI NO:40/1 BALÇOVA / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir