Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

EMC MAKİNA
EMC MAKİNA
Sektör İnşaat Mühendisleri
İl / İlçe İzmir / Aliağa
Web Sitesi http://www.emc-makina.com.tr/
Telefon +90 (232) 328 20 25
HAKKIMIZDA

DOĞRULARIN KESİŞTİĞİ NOKTADA BİZ VARIZ 

EMC MAKİNA MÜHENDİSLİK METAL İNSAAT SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ. 2008 yılı başındaş ve çelik konstrüksiyon, endüstriyel tesis ve ekipmanlarıüzerine ihtisaslaşarak, ortaklarının da 15 yıla varan deneyimini de üretim kalitesine ekleyerek, Türk endüstrisine hizmet vermeyi hedef edinmiş bir proje, mühendislik, imalat, montaj ve kontrol firmasıdır. Sermayesinin tamamı Türk ortaklarınca karşılanan firmamız engin tecrübe ve bilgi birikimi ile donanımlıdır. Müşteri Memnuniyeti odaklılığını ilke edinmiş olan firmamız; sıfır hata ve tam hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeden, zamanında ve en ekonomik şekilde projelerini tamamlamayı hedeflemiştir. Dünya üzerinde ulaşabilen her yerde hizmet vermeyi amaçlayan EMC MAKINA yanınızda bir çözüm ortağı olmak istemektedir.

EMC MAKINA’ da;

- İstenen kalitenin sağlanabilmesi için üretimin her aşamasında EMC Kalite Yönetim Sistemi dokümantasyonuna uygun olarak çalışılır.

- Müşterinin Teknik Şartname, Proje ve Standartlarda belirtilen istekleri karşılayan üretim yapılır.- Taahhüt ettiğimiz sürede ve sıfır hata ile müşterilerimizin istekleri karşılanır.- Ulusal ve uluslar arası standart ve spesifikasyonlarla çalışmak gelenek haline gelmiştir.- Çalışan tüm personelimiz Emniyetli Çalışma ve İş Kazası Önleme Bilincine sahiptir.- Doğal çevrenin korunması ve çevre kirliliğini önlemek üzere firmamızın tüm imkanları değerlendirilir.

Adres: Akın Dalan Cad. No:7 35800 ALOSBİ / Aliağa / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir