Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

EGEFEN İNŞAAT
EGEFEN İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Gaziemir
Web Sitesi http://www.egefeninsaat.com.tr
Telefon +90232 252 55 55
HAKKIMIZDA

 2003 yılında İrfan Kocadağ ve Hüseyin Kaçan tarafından kurulan egefen inşaat, kurulduğu günden bu yana Gaziemir ilçesinde lüks konut ve işyerleri alanında uzmanlaştı ve

30 .000 m2 nin üzerinde yapı tasarlayıp inşaa etti.

Egefen İnşaat müşterilerin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir. Her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve yaratıcı çözümler sunar. Egefen İnşaat tüm faaliyetilerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutan ‘sıfır hata’ hedefi ve kaliteye odaklı projeleri ile toplumdaki güvenini arttırarak konut sektörünün liderliğini sürdürmektedir.

Şirket olarak temel ilkelerimiz; projesine, yerine, tekniğine, fen ve sanat kurallarına, sözleşmesine uygun inşaatlar yapmak, bunların organizasyonu için hizmet ve istihdam alanları yaratıp, işleri zamanında teslim edip, kalite sistem şartlarına uygun ve etkinliğini sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Yönetim sistemleri politikamız; verimli iş sonuçları elde etmek amacıyla sistemler kurmak ve sürekli iyileştirmek, hedeflenen sonuçlar için sorumluluk bilinci dahilinde müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini aşarak karşılamak ve çevre, sağlık ve güvenlik ile ilgili yasalara uymak, her türlü tehlikeyi belirleyerek önleyici sistemleri geliştirmektir. 

Vizyonumuz; inşaat sektöründe saygın bir firma olarak tanınmak, nitelikli ve kalıcı yapılara imza atmak, bunu yaparken de inşaat sektöründeki tüm ürün metod ve imalat girişimleri ile inşaat teknolojilerini takip etmek, öğrenme ve uygulama ortamları yaratmak, çağın gerektirdiği çevreye saygılı ve koruyucu yapılarında İzmir’de çoğalmasına ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır. 

Müşteri politikamız; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrası tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmektir.

Adres: Atifbey Mh. 11/4 Sk. No: 6/A Gaziemir / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir