Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

E-F İnşaat
E-F İnşaat
Sektör İnşaat Mühendisleri
İl / İlçe İzmir / Konak
Web Sitesi
Telefon 4417454

Ef İnşaat, 2006 Yılında peyzaj, çevre düzenlenme, inşaat ve taahhüt işlerinde kamu kurumlarının ve özel sektör kuruluşlarının ihtiyacı olan yapım, bakım ve teknik danışmanlık işlerinde hizmet vermek, projeler hazırlamak ve uygulamak amacıyla İstanbul'da kurulmuştur. 2006 yılından beri peyzaj ve inşaat taahhüt sektörü içerisinde hizmet veren firmamız, sahip olduğu çevre sorumluluğu ve geniş teknik kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Ef İnşaat, yaptığı çalışmalarla sektörünün öncü şirketi olmuş ve çalışma standartlarını yükselterek İstanbul'a yeşil alanlar kazandırılması ve bakımı için nitelikli çalışmalara ve peyzaj uygulamalarına imza atmıştır.

Ef İnşaat, bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman ekibiyle sektöründe, İstanbul'da en başarılı firmalardan birisi olmuştur. Zira hassas ve uzmanlık gerektiren yerlerde yıllardır aynı ekibin tercih edilmesi buna en büyük delildir. Ziraat mühendisleri, peyzaj mimarları ve inşaat mühendisleri gibi teknik elemanlardan oluşan genç ve dinamik kadromuz, sizler için sadece yaşanılan mekanlar değil, aynı zamanda sağlıklı ve fonksiyonel mekanlar oluşturma gayreti içerisindedir. İş tesliminden sonra ise, bu alanların sağlıklı ve uzun ömürlü olması amacıyla gerekli olan teknik bilgi ve işçilik desteğini sağlamaktadır. Çünkü firmamız, yapılan bir işin, bir sonraki yapılacak iş için referans olacağının bilincini taşımaktadır.

Firmamız, kuruluşundan itibaren araştırma - geliştirme, eğitim ve kalite kontrol konularına önem vermiştir. Bu çalışmaları yürütmek üzere, çim ve süs fidanlarının Marmara bölgesine adaptasyonu, gübrelenmesi ve zararlılarla mücadelesi konusunda arazi deneme çalışmaları yapmaktadır.

Adres: 848 SOKAK NO:72/205 KONAK / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir