Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

DEMİRKAYA İNŞAAT
DEMİRKAYA İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Karşıyaka
Web Sitesi
Telefon 3373232
Hakkımızda      Şirketimiz DEMİRKAYA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş, 1972 yılından itibaren inşaat sektöründe yer alan Bayrakdar ÖZDEMİR tarafından 1980 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz kuruluşundan bu güne kadar her türlü alt yapı ve üst yapı inşaatları konularında hizmet vermektedir. 

      Bugüne kadar birçok resmi kurum ve kuruluşa karşı üstlenmiş olduğumuz taahhüt projelerini işverenlerin takdiriyle tamamlamış olmanın haklı gururunu taşımaktayız. Devamını okumak için tıklayınız. 


Kalite Politikamız 

      Müşteri beklentilerini eksiksiz karşılamak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini en üst düzeye taşımak için çalışıyoruz.

      Hizmet kalitemizi ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001: Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS: 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ile güvence altına alarak kalitemizde sürekliliği sağlamak, bizim vazgeçemeyeceğimiz standartlarımızdır.

Projelerimiz
      35 yıldır inşaat sektöründe kaliteden ödün vermeden çalışan ve her sonuçlandırdığı projeyi kurumsal itibarının gücünü destekleyen yeni bir yapı taşı olarak gören Demirkaya İnşaat, ülkemiz coğrafyası üzerinde her biri hem ülke için de hem de dünya çapında önemli referanslar getiren irili ufaklı bir çok projeye imza atmıştır.

lu olmak ve topluma değer katabilmek için verimli bir şekilde çalışmak

Adres: 1671 SOK. NO:157/B KARŞIYAKA / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir