Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

CİLASIN İNŞAAT
CİLASIN İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Bornova
Web Sitesi
Telefon 4361017

HAKKIMIZDA

Cilasın İnşaat’ın kurucusu ve en büyük hissedarı 1962’den bu yana inşaat sektörü içerisindedir. Kendisi kurumsal bir yapı kurma amacı ile 1989 yılında Cilasın İnşaat’ı kurmuştur. Şirket bu tarihten itibaren Türkiye’nin her bölgesinde altyapı ve inşaat taahhüt işleri yürütmüştür.

Şirket kurucusunun oğlu Süleyman Cilasın İstanbul Teknik Üniversitesi’nden inşaat mühendisi olarak mezun olmasından sonra şirket yönetimini devir almıştır. Bu yönetim değişikliği ve kendisinin büyük katkılarıyla, Cilasın İnşaat anahtar teslim projelerde, endüstriyel bölgelerin altyapı işlerinde, fabrika binaları, vb. projelerde çok hızlı bir büyüme sürecine girmiştir. Bu süreçte Cilasın İnşaat almış olduğu tüm projelerde çok iyi bir performans sergilemiştir.

Cilasın İnşaat bugüne kadar büyümesini sürdürmüş ve 2008 yılına gelindiğinde 125 kişilik profesyonel bir kadroya sahip hale gelmiştir. Firmamız 20’nin üzerindeki iş makinası (ekskavatörler, loderler, buldozerler, vb.)ve 20’nin üzerindeki aracından oluşan güçlü makine parkıyla Türk inşaat piyasasında güçlü bir oyuncudur.

VİZYONUMUZ

Cilasın İnşaat’ın vizyonu; iç ve dış endüstriyel ve ticari bina inşaatı pazarında müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının memnuniyetlerini en üst düzeyde tutarak en ileri inşaat teknolojileriyle ekonomik ve yenilikçi çözümler sunan lider bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sürekli gelişimimiz, kalite bilincimiz ve dinamik organizasyon yapımızla Cilasın İnşaat olarak misyonumuz en yeni teknolojilerle endüstriyel ve altyapı projelerinde müşteri beklentilerinin sağlayarak en iyi hizmeti vermektir. Bu amaç doğrultusunda mükemmel bir projelendirme ve inşaa süreci kalite politikamızda yer almaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Taahhütümüz altındaki projelerde, proje tasarımına ve standartlarına uygun şekilde; zamanında, mantıklı ve ekonomik çözümler sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu politikamızla, mevcut ve potansiyel müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz. Cilasın İnşaat olarak bugüne kadar yüklendiğimiz tüm projeleri başarıyla tamaamlamanın gururunu yaşıyoruz.

Adres: AYDINLAR CAD. NO:14 6108/2 SOKAK IŞIKKENT BORNOVA / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir