Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Cevse İnşaat
Cevse İnşaat
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Balçova
Web Sitesi
Telefon

1995 yılından beri inşaat sektöründe CEVSE İNŞAAT Taah. Tur. San. Tic. Ltd. Şti. olarak önemli projeler gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Şirketimiz; profesyonel altyapısı, deneyimli kadrosu ve güçlü finansman yapısı ile sağlam ve güvenli yapı icraatını baz alarak tam müşteri memnuniyeti politikasını ilke edinerek sektörünün önemli ve güven veren firmalarından biri haline gelmiştir.

Kuruluşumuz, hazırladığı her projede fizibilite ve zemin araştırmalarını kapsamlı şekilde yaparak, Deprem Yönetmeliği hususunda yapılması gerekenleri üst seviye hassasiyetle yerine getirmektedir. Faaliyetlerini özenle sürdürerek arkasında Sağlam, Güvenilir ve Konforlu yapıtlar bırakmaktadır.

CEVSE İNŞAAT üst yönetimi adına, alanımız olan proje ve inşaat taahhüt işlerinde; sektörde gelişen teknolojiyi takip ederek, doğal dengeye uygun modern yaşam alanları oluşturarak, markamızı güçlendireceğimizi, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak kaliteli ürün üreteceğimizi ve kurduğumuz kalite sistemini sürekli geliştireceğimizi taahhüt ederiz.

Adres: ÇETİN EMEÇ MAHALLESİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN SOKAK NO:12/A BALÇOVA / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir