Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

ca|t tasarım&danışmanlık
ca|t tasarım&danışmanlık
Sektör Mimari Görselleştirme
İl / İlçe İzmir / Konak
Web Sitesi http://www.cattasarim.com/
Telefon 0 232 465 2318
HAKKIMIZDA

ca|t tasarım&danışmanlık, 2008 yılında İzmir'de kuruldu. Genel faaliyet alanları ürün tasarımı ve görselleştirme olarak tanımlanabilecek olan ca|t, günümüze kadar birçok farklı projeye imza attı. ca|t'de tasarım süreci, müşterilerin ihtiyaçlari doğrultusunda tanımlanır. Hedefler, pazar dinamikleri, ve üretim teknolojileri, projenin en başında ele alınır. Ürünü en kısa sürede piyasa sürmek, en uygun maliyeti yakalamak ve olası hataları baştan öngörüp bunları engellemek işimizin önemli parçalarındandır.

Hedefimiz, kullanıcı beklentilerini saptayarak, pazara yön verecek, tüketicilerin kullanmaktan keyif alacağı, fonksiyonel, estetik ve yenilikçi ürünler tasarlamaktır. Bizim gözümüzde başarımız, müşterilerimizin başarısıyla eşdeğerde olmuştur.

ca|t olarak bugüne kadar elektronik, sağlık, ambalaj, iletişim, savunma sanayii, beyaz eşya, sokak mobilyası gibi alanlarda birçok başarılı proje gerçekleştirmiştir. Görselleştirme ise hem tasarım sürecimizde, hem de başlı başına bir iş kolu olarak ayrı bir öneme sahiptir. Güncel teknolojiyi takip ederek projenin daha ilk aşamalarında bile pazarlama ve iletişim amaçlı görselleri oluşturmak işimizin önemli bir unsurudur. ca|t, gerek endüstriyel gerek mimari alanda, gerçekçi 3 boyutlu görsel malzemeleri en kısa sürede oluşturacak yeteneğe ve kapasiteye sahiptir.

Adres: 1472 Sok. No:40/2 35220 Alsancak

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir