Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Çağ Yapı İnşaat
Çağ Yapı İnşaat
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Bayraklı
Web Sitesi http://www.cagyapiinsaat.com.tr/
Telefon 0232 457 95 97
HAKKIMIZDA

İnşaat sektörünün temelinden yetişip gelen Halil Çağlayan; 1978 yılından bu yana büyük bir inanç ve özveriyle çıktığı yola, bundan sonra İzmir‘in öncü projelerine ‘Çağ Yapı İnşaat’ adını yazdırarak devam etmektedir.

Çağ Yapı İnşaat; İzmir ve çevre illerde birçok konut projesinin yanı sıra ticaret merkezi olarak adlandırılan Halkapınar’ın kalbi Gıda Çarşısı’nda ofis inşaatları yaparak alanında uzmanlaşmıştır. Zaman içerisinde yarattığı kalite ve güven anlayışı ile gücünü ve kapsamını arttırmış, yılların birikimi ve tecrübesiyle inşa ettiği her yapıda müşteri memnuniyeti, sağlam bir altyapı ve kullanımı rahat akıllı çözümler üretmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yatırımcı ve kullanıcılara, en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Misyonu; dürüstlük, güven, kalite, estetik ve mükemmellik olarak belirlediği değerleri insanlara yaşatmak olan Çağ Yapı İnşaat’ın, kurulduğu günden itibaren projeleri gerçekleştirdiği bölgelere artı değer katmaktadır. Şehrin mimarisini de zenginleştirmeyi ilke edinerek, tüketici taleplerini de göz önünde tutarak çevre ve toplumsal sorumluluğunu, her projesiyle bütün müşterilerine kazandırmaya devam edecektir.

Adres: 1203 Sok. No:13 Halkapınar

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir