Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

BESA
BESA
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İstanbul / Çankaya
Web Sitesi www.besagrup.com.tr
Telefon 0 312 219 1010

Tarihçe

40 yıldır inşaat sektöründe

İnşaat sektöründe 40 yıllık tecrübe…  

1995 yılında kurulan BESA İnşaat A.Ş. 40 yıla yakın süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve son 20 yıl içerisinde konut ve ticari nitelikli çok sayıda inşaat gerçekleştirmiş ‘’Bezci İnşaat’’ firmasının kuruluşudur.  BESA İnşaat A.Ş. çok sayıda özel ve kamu projesini gerçekleştirmiştir. Söz konusu projeler gerçekleştirildiği bölgelerde kalitesi ve işlevsellikleri ile ön plan çıkıp kentsel gelişime ve değere katkıda bulunarak ivme sağlamışlardır. Kurumsal hizmet anlayışı, geleceği şekillendiren projelere attığı imza ve kazandığı misyon ve vizyon ile yeni projelere imza atmaktadır.

Değerler ve Misyonumuz

Misyonumuz insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak, sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz 1995 yılından bu yana sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, nitelikli insan kaynaklarımız ve mimari gücümüzle birleştirerek, doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyümek, yatırımcılar için her zaman “garantili” yatırım kanalı olmak ve bu sayede güvenilen ve tercih edilen şirketler arasında yer alarak ülkemizin menfaatine hizmet eden projeler geliştirmektir.

Adres: Armada İş Merkezi A Blok 10. Kat No: 14 06520 Söğütözü

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir