Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

BARANBAY İNŞAAT
BARANBAY İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Bayraklı
Web Sitesi http://www.baranbayinsaat.com/
Telefon 0 532 732 19 21
HAKKIMIZDA

 BARANBAY İNŞAAT ve EMLAK DANIŞMANLIK inşaat sektöründe yapmış olduğu başarılı işlerle kendini ispatlamış ve Residence yaşam anlayışı ile İzmir ve bölgesinde sıra dışı projeler üreterek marka olma yolunda ilerlemiş bir İnşaat ve Emlak firmasıdır.

Standartların üstünde bir kalite ve konfor anlayışına sahip olan BARANBAY İNŞAAT ve EMLAK DANIŞMANLIK inşaat alanında donanımlı alt yapısı, bilgi birikimi ve büyük ölçekli konut projeleri tecrübesi sayesinde kısa sürede inşaat sektörünün öncüleri arasına girmiştir. Başarının gücüne inanan ekibimiz ile, yaptığımız işten heyecan duyarak, farklı olanı yaratmayı ve hayal gücünü zorlayan yeni modeller üretmeyi hedefliyoruz.

Vizyonunu ulusal sorumluluk bilinci ile en üst seviyede tutanBARANBAY İNŞAAT ve EMLAK DANIŞMANLIK, projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar olan süreçte her türlü ayrıntıyı titizlikle uygulamakta, müşterilerinin konfor ve mutluluğunu birinci sırada tutmaktadır.

Ülkemizde ve dünyadaki gelişmelerin yakından takipçisi olanBARANBAY İNŞAAT ve EMLAK DANIŞMANLIK, yeniliklere açık, fark yaratan sıra dışı bir estetik anlayışına sahip olup, sizlere eşsiz güzellikte, dokusu ve mimarisi ile ruhunuzu canlandıracak projeler üretmeyi ilke edinmiştir. Hayatın her zaman bir adım önünde olmayı hedefleyen BARANBAY İNŞAAT ve EMLAK DANIŞMANLIK  inşaat sektöründe önce kalite felsefesini koruyarak önemli ve büyük projelere imza atmaya daima devam edecektir.

Ege'nin büyülü atmosferinde sizlere ayrıcalıklı bir yaşam sunmayı hedefleyen BARANBAY İNŞAAT ve EMLAK DANIŞMANLIK'ın özgün ve prestijli projelerinde kendinizi 365 gün tatilde hissedecek ve günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak keyifli bir hayata adım atacaksınız.

Adres: Gümüşpala Mah. 7014 Sokak No:25 Bayraklı / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir