En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Demir İnşaat

Firma Tanıtım Video 12.10.2017, 13:37

Temelleri 1984’de Hamit Demir tarafından atılan Demir İnşaat, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde binlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçirdi.

“Güvenilirlik” ve “değer kazandırma” ilkesi ile yatırımcılar için doğru bir adres haline gelen, sektördeki gücünü arttırarak büyüyen grup, yurtdışında da yatırımlara başlayarak; Ukrayna’nın Kiev ve Vinnitsa şehrinde konut, işyeri ve otel projelerinin çalışmalarına başlamış olup, Almanya’nın Potsdam kentinde öğrenciler için residence-yurt buna ek olarak iş plazaları projelerini devam ettirmektedir.

Son dönemde devam eden ve hedeflenen projeleri ise Hadımköy, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Çekmeköy, Seyrantepe ve Göktürk gibi İstanbul’un çeşitli bölgeleri barındırırken, yurtiçi olarak İzmir ve bununla birlikte Anadolu’nun belirli bölgelerinde proje geliştirme ekibi çalışmalarına devam etmektedir.

Son dönemde devam eden ve hedeflenen projeleri İstanbul’un Hadımköy, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Çekmeköy, Seyrantepe ve Göktürk gibi çeşitli bölgeleri barındırırken, aynı zamanda yurtiçi olarak İzmir ve bununla birlikte Anadolu’nun belirli bölgelerinde proje geliştirme ekibi çalışmalarına devam etmektedir.

Demir İnşaat, inşaat sektöründeki yatırımlarının yanı sıra, bünyesine katmış olduğu 5 şirket; Demir Enerji Yatırımları, Demir Proje ve Tasarım, Demay Gayrimenkul Satış ve Pazarlama, Demir Proje Yönetimi ve DAY Sigorta Aracılık Hizmetleri ile Demir Grup olarak yoluna devam ediyor.

Büyükdere Cad. Torun Center Office Tower No:74D Kat:11 34394
Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul

444 2 116
0 212 853 70 70
0 212 306 7925 (fax)
info@demirinsaat.com.tr

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!