En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Canca İnşaat

Firma Tanıtım Video 10.10.2017, 21:07

Kalite, estetik ve sağlamlıktan ödün vermeyen,kusursuz projeler...

Canca İnşaat kurulduğu tarihten bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kaliteyi, estetiği ve sağlamlığı esas alan bir anlayışı benimsemiş ve bu şekilde saygın, güvenilir bir kuruluş haline gelmeyi başarmıştır. Canca İnşaat, en temel değerlerinden olan müşteri memnuniyetini her daim üst seviyede tutabilmek adına her koşulda dürüstlüğü esas alan iş ahlâkıyla hareket etmekte, değerli müşterilerinin her zaman güvenle ve huzurla oturacağı mekanlar yaratmaktadır. Canca inşaat aynı zamanda çağdaş tasarıma sahip, dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek şekilde üretilen mutfak, banyo dolapları ve diğer mobilya imalatlarını da gerçekleştirmektedir.

Canca İnşaat şu ana dek 500’e yakın sayıda aile için rahatça ve huzurla oturabilecekleri evlerin yapımını tamamlamış, ailelere teslim etmiştir. Bunun yanında Canca İnşaat, binlerce aileye de dekorasyon vetadilat hizmeti vermiş, mutfak dolabı, hilton ve farklı mobilya tasarımlarının imalatını ve teslimini gerçekleştirmiştir.

47 yıl önce faaliyetlerine başladığı günden bu yana kendi belirlediği çizgide ilerleyen Canca İnşaat,bundan sonra da aynı çizgide ilerleyecek, hizmetlerini ve kalitesini her zaman daha ileriye götürecektir.Canca İnşaat kalite güvence sistemi ile kusursuz hizmet sağlamak için çabalamaktadır. Canca İnşaat için kalite, ulaşılan ve korunan bir kavram değil, koşullara göre yenilenen ve şekillenen bir hedeftir.

MİSYONUMUZ

47 yıl boyunca elde ettiğimiz deneyim ve bilgi birikimini değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kullanarak profesyonel insan kaynağımız ile müşterilerimizin güvenle ve huzurla oturabilecekleri yapılar inşa etmek.Müşterilerimiz ile aramızda dürüstlüğe dayalı güvenilir bağlar kurarak müşterilerimizin çıkarlarını vemenfaatlerini korumak. Sektörle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin istediği kalitede işler teslim etmek ve müşterilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek.

VİZYONUMUZ

Canca İnşaat, insana ve doğaya değer veren müşteri odaklı, gerçekleştirdiği her işte kendini ileriye götürenve paydaşlarının yaşam standardını yükseltmeyi temel edinerek, her daim sektörünilerisinde olan bir kuruluş olmaktır.

Adres: Demirci Efe Sokak No: 5 A Balçova / İZMİR 

Telefon: 0 232 259 10 57 - 0 232 259 17 59 

Fax: 0 232 259 60 76 

E-posta : info@canca.com.tr

http://www.cancainsaat.com 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!