Zirve Bu Yıl 9 Ocak 2018’de Düzenleniyor

İnşaat Sektörünün Zirvesi Sayılan 6. İnşaat ve Konut Konferansı’na Geri Sayım Başladı

Zirve Bu Yıl 9 Ocak 2018’de Düzenleniyor
31 Ekim 2017 Salı 18:31

Zirve Bu Yıl 9 Ocak 2018’de Düzenleniyor

 

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün öncü kurumları sektörün VIP buluşma adresi sayılan 6. İnşaat ve Konut Konferansı’nda bir araya geliyor. İnşaat profesyonellerinin VIP buluşma adresi olarak kabul edilen, 9 Ocak 2018 Salı günü Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirilecek 6. İnşaat ve Konut Konferansı’nda, inşaat sektöründeki gelişmeler, yeni gelişen bölgeler, kentsel dönüşüm projeleri, şehirleşme ve çevrecilik, rekabet koşulları ve çözüm önerileri gibi pek çok konu masaya yatırılacak.

 

Türk inşaat sektörünün en seçkin buluşması sayılan İnşaat ve Konut Konferansı 6. yılında tekrar kapılarını açıyor. Gayrimenkul sektörünün önde gelen yatırımcılarının ve profesyonellerinin bir araya geleceği 6. İnşaat ve Konut konferansı, 9 Ocak 2018 Salı günü Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl 277 şirketin katılımıyla sektörde kendi rekorunu kıran konferans, düzenlendiği 2012’ten bugüne kadar 970 şirketi ağırladı. Eventuum tarafından organize edilen vekendi alanında Türkiye’de tek olan inşaat ve konut konferansı, düzenlendiği her yıl büyük ilgi görüyor.

 

Konferansın alanında çok önemli bir buluşma olduğunu vurgulayan Eventuum Genel Müdürü Pınar Kopuz“Her yıl artan katılımlarla sektörün nabzını tutan konferansta bu yıl da büyük çaplı bir organizasyon gerçekleştireceğiz. Sektörün en seçkin buluşmasında yine birbirinden değerli konuşmacıları ve katılımcıları ağırlayacağız. Ekonomimizin lokomotifi olan inşaat sektörüne yön verenleri bir araya getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Ayrıntılı Bilgi İçin

Elalem İletişim Danışmanlık 

Yağmur Özdemir

Telefon    : 0216 308 10 95

E-posta    : yagmurozdemir@elalemiletisim.com, haber@elalemiletisim.com

Detaylı Bilgi İçin
www.insaatkonferansi.com


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.