Gayrimenkul Danışmanı Nasıl Seçilir?

Peki doğru gayrimenkul danışmanı, işinde çok iyi bir emlakçı nasıl anlaşılır, nasıl seçilir?

Gayrimenkul Danışmanı Nasıl Seçilir?
09 Ocak 2020 Perşembe 12:13

Peki doğru gayrimenkul danışmanı, işinde çok iyi bir emlakçı nasıl anlaşılır, nasıl seçilir?

Seçeceğiniz emlakçı güvenilir, görüşlerinizi dinleyen, saygılı ve birlikte çalışırken rahat hissedeceğiniz biri olmalı. İtibarı iyi olan bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmaya dikkat edin. Çevrenize veya bu kişilerden hizmet alan tanıdıklarınıza sorarak görüş alabilirsiniz. RE/MAX’te müşteri yönlendirmeleri / tavsiyeleri gerçekleşen işlemlerin çok önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. 

Gayrimenkul danışmanınızın yeterli bilgiye sahip olduğundan emin olun. Onlara güncel emlak piyasası koşulları ya da geçmiş deneyimleri ile ilgili sorular sorabilirsiniz. 

Doğru gayrimenkul danışmanı satış sürecini sizin adınıza yürütürken kaydedilen ilerleme, satışı etkileyebilecek gelişmeler ve süreç hakkında düzenli olarak size bilgilendirmede bulunur. 

RE/MAX ofisleri ve danışmanları eğitimli, alanında uzman gayrimenkul profesyonelleridir ve ihtiyacınız olan teknolojik araçlara, pazarlama imkanlarına sahiplerdir. Doğru fiyata, doğru zamanda alım, satım ya da kiralama için doğru gayrimenkul danışmanı ile çalıştığınıza emin olmak size zaman ve para kazandırır. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.