Sektör : İnşaat Mühendisleri Tarih : 12 ay önce
Telefon : +90 (232) 328 20 25 Faks : +90 (232) 328 20 27
Web Sitesi : http://www.emc-makina.com.tr/
Adres: Akın Dalan Cad. No:7 35800 ALOSBİ / Aliağa / İZMİR Aliağa / İzmir
HAKKIMIZDA

DOĞRULARIN KESİŞTİĞİ NOKTADA BİZ VARIZ 

EMC MAKİNA MÜHENDİSLİK METAL İNSAAT SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ. 2008 yılı başındaş ve çelik konstrüksiyon, endüstriyel tesis ve ekipmanlarıüzerine ihtisaslaşarak, ortaklarının da 15 yıla varan deneyimini de üretim kalitesine ekleyerek, Türk endüstrisine hizmet vermeyi hedef edinmiş bir proje, mühendislik, imalat, montaj ve kontrol firmasıdır. Sermayesinin tamamı Türk ortaklarınca karşılanan firmamız engin tecrübe ve bilgi birikimi ile donanımlıdır. Müşteri Memnuniyeti odaklılığını ilke edinmiş olan firmamız; sıfır hata ve tam hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeden, zamanında ve en ekonomik şekilde projelerini tamamlamayı hedeflemiştir. Dünya üzerinde ulaşabilen her yerde hizmet vermeyi amaçlayan EMC MAKINA yanınızda bir çözüm ortağı olmak istemektedir.

EMC MAKINA’ da;

- İstenen kalitenin sağlanabilmesi için üretimin her aşamasında EMC Kalite Yönetim Sistemi dokümantasyonuna uygun olarak çalışılır.

- Müşterinin Teknik Şartname, Proje ve Standartlarda belirtilen istekleri karşılayan üretim yapılır.- Taahhüt ettiğimiz sürede ve sıfır hata ile müşterilerimizin istekleri karşılanır.- Ulusal ve uluslar arası standart ve spesifikasyonlarla çalışmak gelenek haline gelmiştir.- Çalışan tüm personelimiz Emniyetli Çalışma ve İş Kazası Önleme Bilincine sahiptir.- Doğal çevrenin korunması ve çevre kirliliğini önlemek üzere firmamızın tüm imkanları değerlendirilir.